Отговори
# 270
  • Мнения: 35
разбира се,че домашна мас Peace

май като гледам скоро ще трябва да имаме нова тема.Рекордьори сме по писане Laughing

# 271
  • Мнения: 9 814
somebody , не се ядосвай.
Ето защо лекарката вчера не ти е дала снимка на бебето.
Явно не е знаела, че трябва.
Учудва ме.
Една обикновена провинциална лекарка беше дала на една приятелка и снимка и разпечатани показателите на бебето, за да отиде за БХС в Майчин дом.

# 272
  • Мнения: 1 924
somebody,много неприятно ooooh!
Коя е тази доцентка,може би си споменала по-назад,но  не открих...

# 273
  • Мнения: 989
И аз днес си взех резултатите.Бяха добри.Казаха ми,че рискът дори е под долната граница за моята възраст (не разбрах какво ми е на възрастта,но както и да е).
Somebody,аз бях в МД към 10.30х сутринта и специално се оглеждах за теб (познавам те от снимките),за да ти се обадя,но за съжаление не те видях.
Gydelichkova,БХС се прави от 08.30 до 13.30.

Момичета,аз днес съм в много приповдигнато настроение.Казаха,че на Коледа ще има сняг.Искрено се надявам да са познали прогнозата.За подарък тази година искам една прекрасна снежна Коледа.

# 274
  • Мнения: 989
Гале,съжалявам за всичко,което е трябвало да преживееш.Много ми е мъчно,но е било за добро,тъй като това е бил един обречен човешки живот.Прегръщам те силно и ти пожелавам само хубави неща.Не ни забравяй и пиши  Hug

# 275
  • Мнения: 456
somebody, много кофти работа! Добре че после не се е наложило да чакаш наново. А бе с лекари работа да нямаш, ама сега просто нямаме алтернатива. И аз порядъчно повисях в чакалнята днес. Иначе изследванията ми са добри с изключение на хемоглобина - 106 е. Токсоплазмозата е отрицателна, а кръвната ми група е положителна - за тези две неща се притеснявах най-много.
Временцето е страхотно, направих си и една разходчица, а следобед се гласим да ходим за риба. Сигурно няма да хванем нищо, но поне ще подишам чист въздух и ще се попека.
Гледам че обсъждате свинската мас. Имам някакъв спомен че подлежеше на специална обработка /забравих каква беше точната дума/ за да се мажат бебетата. Нашите са ми разправяли, тъй като мен като бебе са ме мазали с това.

# 276
  • Мнения: 1 475
доц. Томова, най-хвалената лекарка след Марков за  ФМ, тя не, че  е лоша жената, ама явно наистина си е специалист само по фетално сърце!Докторите в Майчин дом се учудиха, че точно тя не е знаела, понеже е много титулуван специалист!

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 13:14 от somebody

# 277
  • Мнения: 1 291
Сънувах ужасен кошмар..как едното бебче е умряло и се събудих да проверя дали е вярно-слава богу не беше. Много се притеснявам с ФМ при марков довечера и като чета разни работи и ето на какви ги сънувам.Осъзнах колко ги обичам и ДВЕТЕ искам да са си две до края.Не съм очаквала че може да ми се появят толкова силни чувства.А съм чувала че някои майки заобичват децата си чак като се родят, даже  и след това.

# 278
  • Мнения: 1 924

доц. Томова, най-хвалената лекарка след Марков за  ФМ, тя не, че  е лоша жената, ама явно наистина си е специалист само по фетално сърце!Докторите в Майчин дом се учудиха, че точно тя не е занела, понеже е много титулуван специалист!
Oххх,аз щях при нея да ходя,но след твоя случай май по-добре да се преориентирам към Марков.

 edno_momiche Hug дано нямаш повече такива кошмари и през юни да гушкаме по 2 сладурчета

# 279
  • Мнения: 111
За маста за да се мажат бебетата трябва да е чиста мас в смисъл някой слагат и други мазнини които не трябва има два начина за обработка преди да се използва единия е да се бърка под течаща студена вода докато стане пухкава а втория точно как беше не си спомням но го знам от сестра ми тя маже малката с мас

# 280
  • Мнения: 136
polito_87, благодаря за отговора (в повечето случаи имам чувството, че си водя монолози тук)  Thinking

# 281
# 282
  • Мнения: 111
Едно-момиче стига си се шашкала мисли само позитивно и аз бях като теб само се притеснявах и ревях по цял ден но просто така само влияем негативно на бебчетата горе главата и ще видиш че всичко ще е наред а сега много усмивки и довечера ще чакаме хубави новини

Общи условия

Активация на акаунт